А АWednesday, 6 September 2017

Безвіз працює! Перевірено.

Всім привіт.

Безвіз працює! Перевірено.

Жодного  запитання до мене на кордоні Україна-Польща не було. Хоча це ніяк не вплинуло на час його проходження, як мали 5 годин кілька років тому так і зараз(. Це ще й при тому що наш автобус таможня пропустила майже без догляду.

Маршрут був ось такий: Вроцлав-Дрезден-Франкфурт на Майні-[Цюрих-Люцерн-Женева-Лозанна-Монтре-Базель-Женева-Берн-Інтерлакен]-Мюнхен-Зальцбург-Будапешт.

Зважаючи на те що  тур  був  без  нічних переїздів,  то  з маршруту випали оглядини трьох міст за браком часу. Ось за це я такі тури не долюблюю.)

Готелі були німецькі, французський та угорський. Цього туру здивував нас угорський готель бідним сніданком. На відміну від французського де нас напередодні лякали "там тільки круасани").

Головна мета як країна Швейцарія була досягнута!


Країна  гарна,  цікава  і  дорога.  Маленька,  що  дає  змогу більше подивитися при відносно малому, але комфортному пересуванні. До  того  ж в природному сенсі вона має великі озера та гори, що дає непередбачуванні  враження  в  будь яку пору року. Але не в будь яку погоду,  бо на 5-й  день нас дощ приложив добряче, і не відпускав цілу добу.(


Cусіда  по  номеру попався трохи дивний, але зважаючи на те що він не хропів і мав кип`ятильника то проблем в мене не було).


Гарного дня.

2 comments:

Nyukers said...

Все таки это классное чувство безвиза которое теперь позволяет с
необычайной легкостью пропускать раздел "Документы на визу"!)

Anonymous said...

Hack: ви не зобов'язані в турі купувати всі екскурсії які вподобали зараня. Погода ж може змінитися. Повернути гроші у разі вашої відмови буде важко. А під'єнатись до екскурсії в останній момент елементарно. Впевнений, гід не відмовиться).

Post a Comment

А что вы думаете по этому поводу?

Версия на печать

Популярное

Медиа облако