А АThursday, 13 July 2017

Антивірус вдома.

Hello. Тобто всім привіт.

У зв`язку  з  навалою  вірусні від користувачів були  запитання  "а чим  же захищатися  вдома?".  Вважати що ваш домашній комп'ютер надто важливий для Petya не варто, але і Медок в багатьох СПД стоїть просто вдома на ноутбуці. Щоб не принести, бува, вірусяку на роботу або не надіслати друзям.

Питання ще стало актуально з боку забороненого ПЗ російських виробників. Тому про Kaspersky та DrWeb-а забуваємо надовго.

Звертаємо увагу на:

1. MS Windows повинна бути не крякнута та активована. Тоді на неї добре лягає патч MS17-010 http://nyukers.blogspot.com/2017/07/petya.html

2. Якщо Windows активована то там працює вбудований антивіруc Defender. Це не самий суперовий варіант але він працює. Якщо він вас не влаштовує шукайте (або купляйте) інший. Можу порадити безкоштовний 360 Total Security або AVAST.

Не  користуйтеся  платними  крякнутими  антивірусами,  або з популярними ключами зтягнутими з інета! Це міна яка вибухне для вас в самий непідходящий час.

3. Якщо антивіруса на комп'ютері з якоїсь причини нема, а інет є, то маєте можливість перевірити свій ПК віддалено http://nyukers.blogspot.com/2010/11/online.html.

4. Створіть  собі  аварійний  диск  LivеCD.  Може стати в нагоді в лиху годину
http://nyukers.blogspot.com/2015/06/livecd.html

5. Запитайте у свого адміна чи бува не передбачено політикою вашої компанії дозвіл на встановлення на домашні ПК offline клієнта корпоративного антивірусу. Такий підхід зекономить вам гроші та підвищить антивірусну безпеку в цілому.

Будьмо здорові!

No comments:

Post a Comment

А что вы думаете по этому поводу?

Версия на печать

Популярное

Медиа облако