А АFriday, 11 August 2017

Я б в ІТ-шніки пішов - хай мене навчають.

Всім привіт.

Мрія щодо зміни своєї професії за життя опанувала багато молодих голів. Тим більше що це зараз перспективно, і по грошах доречно).

Зважаючи на те що програмістом, щоб там не казали ваші друзі, може бути не будь хто самий простий крок це почати з QA(Quality Assurance).

Щоб розкласти свої думки правильно корисно першою прочитати цю статтю "Карьера в IT: должность QA engineer"

Не   зважаючи  на  нові терміни.  Звісно  нового буде дуже багато. Але я знаю немало людей які хоч і знають терміни але зовсім не в тій темі, тобто це не показник). Звісно вам краще мати ментора, тобто все ж таки записатися на курси. Безкоштовні  чи  ні?  То вже вирішить  самі. Зрозуміло що на  безкоштовних мало вимог і всю віддачу від них ви маєте здобути самі. За гроші   з   вами  будуть  панькатися,  але  також  на  це  не  надто покладайтеся.

Я у свій час виконав курс "Основи тестування програмного забезпечення"
але дивно, чомусь запис на нього на сьогодні закритий.

Досить вдала стаття що вас може чекати в QA розміщена тут https://xwizard-test.blogspot.ru/2017/02/qa-interview-qa-automation-python-linux.html

Багато  дівчат гуманітарного напрямку потрапляють в ІТ не тільки як QA, а як HR. Там своя специфіка, це не наші староформатні кадровики, але краще визначитись зараня куди ж вам рухатись. Можу помилятися, але в них непогана зарплатня,  робота  з людьми, часті відрядження за кордон, і вхідний порог за новими знаннями нижчий.

Щодо Вінниці то в нас на QA вчать тільки в MAIN ACADEMY http://mainacad.com/qa/

Згадав ще одну площадку онлайн http://training.qatestlab.com/. Я  там  був  неофіційно. Курси непогані.  З лабами та екзаменом. Тому хто його проходить пропонують роботу. Але їх офісу у Вінниці поки що нема.

Як не дивно у відомій академії "Шаг" цьому не навчають. Звісно там можуть бути індивідуальні курси за вимогою.  Але  в  мене  сумніви  щодо  цього, тобто якщо ви не повний нуль то багато курсів можно знайти та пройти так само індивідуально онлайн. Наприклад я полюбляю відео-курси від Lynda.com. Які результати? Ось моє портфоліо http://nyukers.ucoz.net/portfolio.html.


Вчитися цікаво, то ж ваші мізки можуть виглядати ось так)Також слід зауважити що майже всі викладачи не мають академічної освіти. Це швидше ті самі ІТ-практики які   підробляють   в   народі.   З   досвідом  у них все гаразд, а от сленгу буває через край. Можливо так і терба, ви краще відчуєте сучасну ІТ-атмосферу.)

Висновок - якщо вже пані хоче ІТ то починати можно з будь чого. Головне зануритись. За віком ви маєме всі шанси!

У вас все вийде! Good luck!


No comments:

Post a Comment

А что вы думаете по этому поводу?

Версия на печать

Популярное

Медиа облако