А АMonday, 11 September 2017

Обід ніхто не відміняв!

Всім привіт.

Знову про Європу, зокрема про Швейцарію. Швейцарію ми знаємо як саму дорогу країну Європи, ну можливо, після Норвегії. Можливо.

Так от пересічному нашому туристу який скористався безвізом, рано чи пізно треба думати не тільки де мешкати, але і де саме перекусити вдень. Про обід думають всі, і ті хто їде сам, і ти хто користується пакетними турами. То є правда, дорога країна, навіть вулична їда вражає своїми цінами, а не своїм смаком. Тому не треба вважати що хот-дог це саме те чим ви економно скористуєтесь в Цюріху або Женеві. Таке там не проходить. Ви скуштуєте самий дорогий хот-дог (від 4-х евро) в своєму житті. Це не вихід.

Тому перше що треба знати що вода в Швейцарії  питна з будь якого крану чи фонтану. Якщо це не так то буде попереджувальна табличка, як у Женеві. Тому майте з собою завжди порожню пляшку.

По друге, в Цюріху на верхніх поверхах торгових центрів Manor та COOP знаходяться ресторани самообслуговування схожі на мережу Rosenberger у Австрії. Тобто платня береться за розмір тарілки, а не за те ща на ній зібрано. Середня тарілка може потягнути максимум на 15 евро(франків). Великй вібир страв та все дуже смачне! Але головне - не беріть в такому ресторані напої, вони дуже коштовні. Пляшка кока-коли 0.2 літри може сягнути 4 франків. Запивайте, якщо вже вам так треба, водою з фонтану з вашої ж пляшки. Її ніхто у вас не відбере).


На останній поверх ресторану треба піднятися сходами, ліфт туди не ходить. Гадаю що така атракція є і в інших великих містах Швейцарії.

Смачного!


No comments:

Post a Comment

А что вы думаете по этому поводу?

Версия на печать

Популярное

Медиа облако